Oferta dla firm - prezenty

Dostarczamy niezapomniane smakowe przyjemności!

Nasze produkty są stworzone na podstawie starannie przemyślanych przepisów znalezionych w babcinym notatniku. Chcemy dzielić się niezrównanym smakiem, tradycją i wspomnieniami obiadów u Babci, wpisanymi w nasze wyroby.

Od zawartości słoika po ozdobny karton – zwracamy uwagę na każdy szczegół. Do prezentowych kartonów włożyliśmy wyroby stworzone według babcinych receptur, które przygotowane są w sposób tradycyjny z odrobiną naszych tajnych sztuczek.

Spiżarniana oferta zestawów prezentowych stanowi idealne rozwiązanie dla firm poszukujących wyjątkowych prezentów na różne okazje. Możesz także skorzystać z możliwości personalizacji zestawów, aby sprawić, że w pełni będą odpowiadać Twoim potrzebom.

Pyszne upominki to doskonały sposób na wyrażenie wdzięczności wobec pracowników i współpracowników. Naszym celem jest stworzenie takich zestawów, które nie tylko pobudzą kubki smakowe, ale również wzbudzą zachwyt i wywołają uśmiech na twarzy. 

Obdaruj swoich pracowników smakowitymi wspomnieniami z babcinej kuchni, które zamknęliśmy w szklanych słoiczkach – skontaktuj się z nami!

 

tel.: +48 530 691 776
e-mail: 
katarzyna.wojniusz@pierogarnie.com

 

Poznaj nasze gotowe zestawy prezentowe! [klik]

Poznajmy się